Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Eten op locatie Restaurant | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Airconditioning |
Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa van 60 vierkante meter, met een speelkamer om uw bezoek nog leuker te maken, ligt op 7 minuten van de Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa.
Het vakantiehuis is op 2 km van Kids Club in Pôrto das Galinhas, en een paar momenten van het Muro Alto gelegen. Deze 2-slaapkamer villa is gelegen binnen een 15-minuten rijafstand van Massangana Sugar Cane Mill. Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa is op 7 km van het Projeto Hippocampus gesitueerd.
De 2-badkamer woning beschikt over uitzicht op het zwembad.
De villa biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Er zijn ook een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa ligt op een paar stappen verwijderd van Beijupira Muro Alto, dat gerechten uit de Braziliaanse keuken aanbiedt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Muro Alto57 km
- Gaipio Sugar Cane Mill2089 km
- Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson2910 km
- Muro Alto Beach388 km
- Mercadinho Santana3738 km
- Cupe Beach1203 km
- Mercado Municipal de Nossa Senhora do O3020 km
- Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa397 km
- Praia de Muro Alto3064 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes47 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van strand Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij strand Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa zijn het Muro Alto (binnen 5 minuten wandelen vanaf de accommodatie) en de Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa, op 600 meter afstand. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa?
Gasten van Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa is $680. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van het vakantiehuis kun je aanbevelen?
Gasten van het vakantiehuis kunnen eten in Beijupira Muro Alto restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij de villa?
De villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa?
Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa beschikt over een complete keuken met een koelkast en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in strand Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa?
Gasten die in strand Oka Beach Residence Muro Alto Porto De Galinhas Por Brevelar villa verblijven, kunnen gemakkelijk Kids Club en Massangana Sugar Cane Mill bereiken, die respectievelijk op 2 km van de accommodatie en op 7 km afstand liggen.